Модельный ряд SEAT

Отзыв о SEAT Altea XL 2007 года

Автомобиль: SEAT Altea XL 2007 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 16000 км, двигатель - 1.6, комплектация - STYLANCE
Автор: Nikolay (Украина, Киев)   20.11.2008

Автомобіль просто знахідка для сімї !!! рекомендую звернути увагу кому потрібно авто для всієї родини. Доречі автомобіль по своїй бвзі менший за А-5 маю на увазі Шкоду. Але по салону зручніший, про багажний відділ говорити не приходиться досить обємний.

Плюсы автомобиля: В міру динамічний ( завжди хочеться більшого), економічний двигун, просто чудова ергономіка салону, дуже зручний для далеких подорожів, має відкидні столики та клісла які рухаються. Комфортабельна підвіска в міру жорстка. Шторки на задніх вікнах - супер рішення.

Минусы автомобиля: відсутність нормального подлокотника між передніми сидіннями. відсутні штатні парктроніки

Совет покупателю: якщо рухаєтесь у великому місті, можливо буде доцільним звернути увагу на коробку автомат, але автоматично зростають витрати пального- це перше і друге двигун 2,0 -більш капризніший до нашого пального вирішуйте вибирати Вам!

Тест-драйв SEAT Altea XL: SEAT Altea XL - на вырост
SEAT Altea XL - на вырост

Первое знакомство с испанским мини-вэном у нас произошло чуть более года назад. Тогда, вместе с обзором всех моделей SEAT, в первую очередь мы обращали внимание на его отличия от хетчбэков Leon и «мультиклассного» Toledo.

Продажа б/у SEAT

SEAT Altea XL 2011 SEAT Altea XL 10.800$ 2011 104.000 км